Devlet Hastanesine Ziyaret

hastaneziyareti

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği Fethiye Devlet Hastanesi başhekimi Uzman Doktor Serdar Şahinoğlu’nu ziyaret etti. Dernek başkanı Mehmet Emin Kızıl, eski başkan Mesut Koç, başkan yardımcısı Neşet Değirmenci, dernek sekreteri Harun Sağır ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette, hastanede geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan onkoloji servisinde görevli Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doktor Uğur Muslu ile de görüşüldü.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Mehmet Emin Kızıl başhekimlik görevine atanan Şahinoğlu’nun bölgemizin yetiştirdiği başarılı doktorlardan olduğunu ve hastaneyi çok daha ileri noktalara taşıyacağını ifade etti. Fethiye Devlet hastanesinde yeni açılan servislerle ilgili özel olarak teşekkürlerini ifade etmeye geldiklerini belirten dernek başkanı Mehmet Emin Kızıl başhekime dernek olarak başarı dilediklerini söyledi. Fethiye Devlet Hastanesi başhekimi Uzman Doktor Serdar Şahinoğlu Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği’nin nazik ziyaretinden ve manevi desteklerinden ötürü teşekkür etti. Sağlık sektörünün sürekli gelişen ve ileriye doğru gitmesi gereken bir sektör olduğunu vurgulayan Şahinoğlu bakanlığın kaliteyi arttırmak için çalışmalarını sürdürdüğünü kendilerinin de aynı çaba içinde olduklarını söyledi.

hastaneziyareti1

Başhekimi ziyaretin ardından onkoloji servisine geçen Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doktor Uğur Muslu’dan bilgiler aldılar. Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doktor Uğur Muslu, kanser teşhisi konulmuş hastaların Fethiye’de bu serviste tedavi olabileceklerini belirterek bu bölge için çok büyük bir hizmet olacağını söyledi. Yer sıkıntısının tam anlamıyla giderilmesinin ardından kapsamlı hizmet verebileceklerini söyledi. Tedavi için Antalya ve İzmir’e gitmekte olan hastaların tedavilerini Fethiye’de yaptırabilme imkânına kavuşmalarının büyük bir kolaylık olduğunu belirten başkan Mehmet Emin Kızıl; “Bu servisin ilçemizde açılmasında emeği geçen, öncülük eden herkese teşekkür ediyoruz. Çoğu insan onkoloji servisinin açıldığından haberdar değil. Fethiye için büyük bir fırsat. Allah hastalık ta vermesin, hastane eksikliği de göstermesin inşallah” dedi.

hastaneziyareti2

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yukarı Çık